Midden in de Betuwe, tussen de fruitbomen en de boomkwekerijen, ligt het Fruitpark hotel & spa. Een hotel waar je helemaal tot rust kunt komen tussen de natuur.
Het hotel dat in 2019 gebouwd werd ziet er prachtig uit en is energie- en co2 neutraal gebouwd.
Op het terrein kun je makkelijk parkeren en van daaruit loop je zo richting het hotelgebouw.



Als je in dit hotel verblijft, mag je ook een wandeling maken in het fruitpark. Er staan een heleboel fruitbomen (zoals pruimen, peren en appels) en je kunt er midgetgolfen. Vooraan in het park staan allerlei dieren zoals paarden, geiten, ezels en alpaca’s. Ik zag ook een paar kalkoenen en een konijn. Achteraan in het park vind je een klein blotevoetenpad en een hoge uitkijktoren. Van daaruit heb je een mooi uitzicht. Hier en daar moet je over een paar planken wandelen om een slootje over te kunnen steken. Het was een leuke wandeling maar het houtwerk (van de loopplanken en de uitkijktoren) is wel aan vervanging toe.


Het hotel heeft ook een wellness (stoomcabine, sauna en infraroodcabine), zwembad, restaurant en een ruim terras.
Dit fruitpark hotel beschikt over 9 verschillende type kamers. De ene met een bad, de andere met een douche en variërend met of zonder balkon of terras. Er is ook een suite met een whirlpool op de kamer. Voor als je helemaal luxe wilt. Alle kamers beschikken sowieso over airconditioning. Iets wat we zeker kunnen appreciëren in de zomermaanden.



Wij boekten een luxe kamer met douche en een dakterras. Na een vriendelijke ontvangst aan de receptie liepen we richting onze kamer op de eerste verdieping. Dit hotel heeft een kleine lift die wel ideaal is als je de koffer naar jouw kamer wilt brengen. De gang van dit hotel is lang maar het oogt wel mooi door het licht dat via het dakraam naar binnen valt.



Onze kamer heeft een mooi formaat en het bed staat centraal opgesteld. Het bed ligt ook fantastisch, by the way!
Ernaast werd een zithoek gecreëerd met een tafeltje. De stoelen zitten lekker maar zijn wel vrij robuust. Je moet je wel even door de meubels heen wurmen om richting het dakterras te stappen. Maar het dakterras is wel erg netjes afgewerkt, zo onder het dak, heeft genoeg privacy en biedt een prachtig uitzicht over het fruitpark. Van hieruit zie je een heleboel dieren staan maar kijk je ook uit over de parkeerplaats, de speeltuin en het ruime terras dat bij de bar en restaurant ligt. Het hotel was nog vrij rustig waardoor we geen last hebben gehad van andere gasten die beneden zaten, wandelden of speelden.

Onze deluxe kamer is uitgerust met een grote kledingkast, een bureau, een koelkastje, kluisje, een koffieapparaat en waterkoker om thee of koffie te zetten.



De badkamer heeft een ruime wastafel, een mooie douche en een toilet. De ruimte is leuk ingericht met de aardetinten muren en boven de wastafel hangt een grote spiegel die je veel licht geeft.


Het ontbijt is niet inbegrepen in de kamerprijs maar kun je apart bijboeken. Wij probeerden dit graag uit op de tweede ochtend van ons verblijf. Het ontbijt mocht weer georganiseerd worden met een ontbijtbuffet maar het was wel nodig om een tijd te reserveren. Wij kozen ervoor om lekker vroeg op te staan en als allereerste gasten van de dag aan te schuiven.
Het ontbijt was mooi opgesteld en er was een uitgebreid aanbod. Met heerlijk roerei, speklapjes en verse zalm maak je ons heel blij! Daarbij nog een broodje kaas en jam. Perfect! Verder lagen er ook nog allerlei ontbijtgranen, zoete lekkernijen en vers fruit. We kwamen hier niets tekort!

We hebben hier een superfijn en ontspannen verblijf gehad in de mooie fruitstreek. Om nog eens over te doen…

Fruitpark Hotel & Spa, Bonegraafseweg 59, Ochten
https://fruitparkhotel.nl/

Advertentie